Skoro tu jesteś to znaczy, że potrzebujesz pomocy. Chcesz stworzyć u siebie piękny ogród albo chcesz zmienić coś w już istniejącym.

Ja mogę i wiem, jak Ci pomóc, gdyż:

Mam na imię Agnieszka, mieszkam w małej miejscowości pod Włocławkiem. Mam dwie dorastające córki, które o Facebooku i Instagramie wiedzą znacznie więcej ode mnie. Przyszedł jednak taki moment, że chciałam moją pasją do ogrodów podzielić się z innymi. I tak powstało moje Forest Studio. Zapraszam Cię do odwiedzania moich profili społecznościowych, gdzie znajdziesz sporą dawkę inspiracji ogrodowych i informacji o roślinach, ale również dużo wiedzy praktycznej na temat budowania swojego wymarzonego ogrodu.

@forest_studio_pl

Zachęcam Cię do zadawania pytań, kontaktu ze mną w sprawie porad oraz do śledzenia mojego bloga i Instagrama, w którym znajdziesz wiele inspiracji ogrodowych, informacji o roślinach oraz o budowaniu swojego wymarzonego ogrodu.

Stworzenie idealnego ogrodu to proces. Śmiem twierdzić, że nigdy ostatecznie skończony. Znalezienie odpowiednich roślin, stanowisk, pielęgnacja, a później jeszcze przesadzanie, cięcie, nawożenie. No i tak można w kółko. Ale takie są właśnie uroki tworzenia ogrodów. Można ten proces nieco ułatwić? Tak.